BLOG

E-ticaret, Google, Seo, Web Tasarım, Grafik Tasarım gibi alanlarda sizlere güncel ve önemli bilgileri sunmaya çalışıyoruz.Blog sayfamız ile ilgili  tüm soru ve önerilerinizi iletişim menüsü üzerinden bize iletebilirsiniz.

Seo ve Doğru Kodlama

Doğru Kodlamanın SEO Etkisi

Profesyonel bir pazarlama alanı oluşturmak isteyen satıcılar, dijital çağdaki doğru kodlamanın SEO etkisini göz ardı etmemeli. Özellikle pazara yeni giriş yapmak isteyen pazarlama ekipleri, başarılı bir SEO kampanyası başlatmadan önce bazı detayları bilmesiyle sektörde avantaj sahibi olabilir.

DEVAMI..
e-ticaret-ve-dogru-kodlama

E Ticaret ve Doğru Kodlamanın Önemi

İşletmenizin e-ticaret sitesini kurmayı hedefliyor olabilirsiniz. Burada, e-ticaret ve doğru kodlamanın önemi ilk sırada geliyor. Her şeyden önce, kullanacağınız altyapının güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. E- ticaret sitenizi dilerseniz kendi imkanlarınızla kurabilir, dilerseniz sitenizi özel olarak tasarlattırabilirsiniz.

DEVAMI..
ssl-sertfikasi-ve-e-ticaret-guvenlik

E-Ticaret Sunucu ve SSL Güvenliği

E-Ticaret siteleri ilk olarak ortaya çıktığında, sunuculardaki güvenlik eksiği ve benzeri durumlardan ötürü birçok kullanıcı tarafından kuşkuyla karşılandı. Nitekim bu kuşkular yersiz değildi ve zamanla ortaya çıkan sorunlar SSL güvenliğinin önemini degözler önüne serdi. 90’lı yılların ortalarında başlayan

DEVAMI..


HEMEN İŞLETME WEB SİTENİZİ KURUN!

ŞİMDİ BAŞLA
Limon Bilişim Web & Logo Tasarım

Limon Bilişim, profesyonel internet sitesi, web tasarımı, e- ticaret uygulamalari, logo ve grafik tasarımları, alan adi ve hosting hizmetleri sunan bir kuruluştur. Limon Bilişim olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve calışma verimliliğinizi arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgu çözumler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dunyadaki degişimi takip eder, en yeni ve en guvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

SOSYAL MEDYA