SEO Hizmeti

GOOGLE SEO 

SEO ( Search Engine Optimization ) diğer bir deyişle Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında belirlediğimiz kelimelerde ilk sayfalarda ve üst sıralarda bulunması için gerekli olan ve teknik bilgi – birikim ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir.

NEDEN SEO – OPTIMIZASYON YAPTIRMALIYIM?

Herhangi bir ürünün yâda hizmetin tanıtımı için en önemli tanıtım mecralarından birisi haline gelen internet ortamında potansiyel müşteriler aradıkları ürünü yâda hizmeti ilk olarak arama motorlarında arama işlemi gerçekleştirerek bulmayı tercih ediyorlar.

Yapılan araştırmalar sonucunda kullanıcıların ilk sayfalarda çıkan sonuçları atlayıp çok arka sayfalardaki sonuçlara göre ürünlerini tercih etme oranları çok düşük seviyelerdedir. Bu nedenle ürününüzü veya hizmetinizi tanıttığınız web sitenizin arama motoru sonuçlarında Google birinci sayfa ve üst sıralarda yer alması hayati önem arz etmektedir. Limon Bilişim SEO Departmanı size bu SEO Optimizasyon hizmetini en profesyonel yaklaşımla, olabilecek en uygun fiyatlarla sunuyor.

NEDEN ÖZELLIKLE GOOGLE SEO – GOOGLE OPTIMIZASYONU

Dünya genelindeki konumlanması ve bilinirliği, kullanıcıların tercihleri açısından bakıldığında arama motorları arasında Google Arama Motorunun tartışılmaz bir üstünlüğü bulunmaktadır. Bu nedenle öncelikle Google Optimizasyonu – Google SEO hizmeti öne çıkmaktadır. Limon Bilişim Google Optimizasyon ekibi profesyonel yaklaşımı ile Google Optimizasyon işlemlerini en uygun fiyatla sunmakta ve kullanıcı odaklı çözümler sağlamaktadır.

En fazla arama yapılan arama motoru olduğu ve rekabet üst boyutlarda olduğu için Google Arama Motoru anlaşılır olmamak amacıyla algoritmasını güncellemekte ve karmaşıklaştırmaktadır.

LİMON BİLİŞİM GOOGLE OPTIMIZASYON – GOOGLE SEO HIZMETININ SAĞLADIKLARI

Limon Bilişim Google Optimizasyon- Google SEO ekibi, sürekli olarak Google teknolojisindeki değişiklikleri takip etmekte, gelişmeleri incelemekte ve sürekli olarak kendini daha ileriye taşımaktadır.

Sürekli gelişmeleri takip eden ve kendini yenileyen yaklaşımı sayesinde Limon Bilişim Google Optimizasyon ekibi, web sitenizin Google Arama Motorunda ilk sayfalarda ve üst sıralarda olmasını sağlamakta ve bunun sürekliliğinin sağlanması için 7/24 teknik destek vermektedir.

Seo çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.


seo google google seo web tasarım logo tasarim rize web