Limon Bilişim Web Çözümleri

Hakkımızda

Limon Bilişim olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve calışma verimliliğinizi  arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgu çözumler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dunyadaki degişimi takip eder, en yeni ve en guvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

İnternet dünyasın etkisi asla göz ardı edilemez. Her sektörün olduğu gibi internet dünyasının da bazı dikkat edilmesi gereken hususları vardır. Markaların müşterilerinin kendilerine olan güvenlerini artırmak, site ziyaretçilerinin taleplerini karşılamak, kafa karıştırıcı tasarım unsurları olmadan müşterilerin istediklerini daha net ve hızlı verebilmesi için web tasarım hizmetlerine ihtiyacı vardır.

Firmamız profesyonel ekibi ile müşterileri için kurumsal web tasarım ve web dünyası ile ilgili daha birçok alanda hizmet vermektedir. Dijital dünyada bulunan herkes dijital dünyanın istek ve ihtiyaçlarını bilemez. Etkili ve aktif olabilmek için profesyonel destek alınmalıdır.

Limon Bilişim 15 yılı aşkın süredir web tasarım, web yazılım, e-ticaret sistemleri, grafik tasarım ve seo danışmanlığı konusunda sizlere üstün bir başarı oranı ile hizmet vermektedir. Firmamız Limon Bilişim Rize Web Tasarım Ajansı, sürdürülebilir teknolojik gelişmeleri, dijital entegrasyon mantığı ile harmanlayıp, uzun süreli ve üst seviye güvenlikli yazılımları sizlere sunmaktadır. Yıllardır bizleri tercih eden ve portföyümüzü oluşturan değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.