E-Ticaret

E- Ticaret (Hizmet)

İnternet günümüzde birçok ihtiyaca cevap vermektedir. İnsanlar alışveriş merkezlerine gitmek yerine internetten ihtiyaçlarını gidermekteler. Firmamız e-ticaret hizmetleri vermektedir. Altyapısınca zengin içerikleri bulunan e-ticaret hizmetlerimizin kullanımı da kolaydır. Konsept tasarımları yaparak tercihte bulunan kurumların e- mağazasını açmaktayız. Kurumlara ve çalışanlarına özel e- ticaret hizmetlerimizle işlerinizi kolaylaştırmaktayız. 

Ülkemizde e- ticaret, öncelikle genç ve dinamik girişimciler tarafından kullanılmıştır. İlerleyen teknolojiye ayak uydurmak isteyen herkes artık e-mağaza açıp ticaretini bu mecradan yapmak istemektedir. Bilgisayar ve internet kullanımının yaygınlaşması, ödeme alternatiflerinin artması gibi nedenler e-ticarete olan ilgiyi artırdı. Hızlı bir şekilde gelişen bu potansiyelin gerisinde kalmamak en doğrusu olacağından kurumumuz hizmetleriyle kurumlara yardımcı olmaktadır.

E-ticaret Hizmetleri Faydası

Fiziksel mağazaları gidip alışveriş yapan kişi sayısı her geçen gün azalmaktadır. İnsanlar mağazalara gidip vakit kaybetmek yerine e-mağazadan pratik bir şekilde alışverişini yapmaktadır. E-ticaret hizmetlerimiz sayesinde satışlarını katlayan kurum sayısı sayılamayacak kadar fazladır. Sunduğumuz hizmetler sayesinde müşteri mağazadaki ürünleri dilediği gibi inceleyebilmektedir. Karşılaştırma yapma imkanının da bulunduğu e-mağaza ile en kaliteli ve en ucuz ürün en kısa zamanda bulunur.

Devletin girişimcileri e-ticaret konusundaki teşviki cesaretlendirici bir unsur olmuştur. Kurumlar e-ticaret sayesinde büyüme fırsatı bulurlar. E-mağaza için doğru altyapıya karar vermek en önemli aşamadır.

E-Ticaret Hizmetleri Nedir?

Firmamızın kişi ve kurumlara e-ticaret sektöründe verdiği en önemli hizmet teknik destektir. Alt yapı sağlayan firmaların site sahiplerine sunduğu hizmete teknik destek denilmektedir. Teknik destek içerisinde yazılım ve tasarımla ilgili ayrıntılar, e-mağaza ile ilgili bilgilendirmeler, sorun yaşanırsa ön müdahale gibi çalışmalar yer alır. Site sahipleri teknik destek konusunda yetkili çalışanlarımıza 7/24 ulaşabilirler.

Bildirilen sorunlara pratik ve kesin çözümler sunarak site sahiplerini rahatlatırlar. Firmamız kişiye veya firmaya özel ek modüller sunarak en mükemmelini gerçekleştirmektedir. Fatura modülü, renk ve template seçenekleri, sosyal medya bağlantıları, Pazar yerleri entegrasyonları gibi gelişmiş özelliklerle hizmet vermekteyiz.

E-ticaret Yazılımlarımızın Özellikleri

Limon Bilişim e ticaret yazılımları firmanızın tanıtımını, reklamını yaparak ürün satışı gerçkleştirmenizi sağlayan, bir online alışveriş sitesinde olması gereken her türlü özelliğe sahip yazılımlardır. Sadece size özel çözümler sunan sanal mağazanızın tüm hakları ile teslimini sağlamaktayız. Sitenize, satacağınız ürünleri, fotoğrafları, açıklamaları, detaylı bilgileri ve yorum yapılabilecek bir şekilde ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ardından sizlere sunulan imkanlar sayesinde bu ürünleri sanal ortamda tanıtarak ve online ödeme sistemlerini kullanarak satışa sunabilirsiniz.

 

E-Ticaret Yazılım Güvenliğimiz

Elektronik ticaret yazılımlarımız ile oluşturulan e-ticaret siteleri oldukça güvenlidir. Bu sitelerde ödeme sayfalarında bilgilerin korunabilmesi amacı ile özel şifreleme sistemleri kullanılmakta olup bu sistemlerin başında uluslar arası mecra da kabul görmüş 128bit, 256bit SSL şifreleme sistemleri gelmektedir.

Sunucular sağlam alt yapılar oluşturularak kullanılmakta, yedekleme yapabilmek için yani sitenize girilen her türlü içeriği koruyabilmek için raid5, saldırılara karşı önceden güvenlik alabilmek için firewall ve sitenizde oluşacak olan tehditleri tespit ederek anında çözümler üreten ips,ids sistemleri bir arada kullanılmaktadır.

Ürün, sipariş ve gelişmiş opsiyon yönetimi

E-ticaret yazılımlarımızda site sahiplerine özel bir yönetici paneli sunmaktayız. Bu panel sayesinde site üzerinde her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Ürün eklenir, siparişler takip edilir, kampanyalar, indirimler belirlenebilir, kullanılacak ödeme sistemleri değiştirilebilir ve bunlar gibi bir çok işlem gerçekleştirilebilir.

Kullanılabilen ödeme sistemleri

E ticaret yazılımlarımız ile birlikte oluşturulan e-ticaret sistemlerinde istenilen her ödeme sistemi kullanılabilmektedir. Kurulumlar sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. En çok kullanılmakta olan kredi kartı ile ödeme, havale yaparak ödeme, gelen kargoya kapıda ödeme gibi sistemlerin entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Arama motorlarında üstün performans

Arama motoru optimizasyonu (SEO) yani arama motorlarında üstün performans gösterilebilmesi için özel alanlar ve eklentiler geliştirilmektedir. Yapılacak olan sistemlerin Seo analizi yapılarak yazılımlar bu doğrultuda geliştirilir. Başlık, açıklama, kelime alanları oluşturulur ve siteye girilen ürünlerin akıllı  linkleme özelliği sayesinde ürün adında bağlantıya sahip olması sağlanır.

Geliştirilebilir  özel tasarımlar 

E-ticaret yazılımlarımızda her sektöre, her firmaya özgün özel tasarımlar tasarlamaktayız. Rize  Web Tasarım bütünlüğü içinde E-Ticaret Paketlerimiz anahtar teslim şekilde teslim edilmektedir.

 


e-ticaret limon bilişim tasarım yazılım web tasarım