Web Tasarım

Google'da zirveye çıkan, estetik web siteleri üreterek ticari hayatınıza dokunuyoruz. Tamamıyla sizi yansıtan, tüm arama motorlarında bulunabilir ve doğru yönlendirmelere sahip, tüm içerik ve hakları size ait olan, mobil cihazlarda ve tüm tarayıcılarda kusursuz çalışan, kişisel ya da kurumsal web projeleri üretiyoruz. Firmanızın dünyaya açılan kapısını göz ardı etmeyin! 

Tüm Tasarım ve Yazılımlarımız Size Özeldir. Kopya tasarımlar sizi ve kurumunuzu, rekabet için gereken farklı olabilme ve fark yaratma gücünden ederek, marka imajınızın taklit yaftası yeme noktasına kadar taşıyabilir. Bu tuzağa düşmek size kısa ya da orta vadede zaman, para ve enerji kaybı olarak geri dönecektir.


Profesyonellikten nasibini almamış, hazır kalıp site yığınları arasında ortaya çıkan özgün, kaliteli, ve profesyonel web tasarım çalışmaları kolaylıkla fark yaratır, hatta bu siteler kendi sektöründe ve dijital alemde birer yıldız gibi parlar.

Çalışmalarımız tüm cihaz ve ekranlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanır.

İnternet dünyasın etkisi asla göz ardı edilemez. Her sektörün olduğu gibi internet dünyasının da bazı dikkat edilmesi gereken hususları vardır. Markaların müşterilerinin kendilerine olan güvenlerini artırmak, site ziyaretçilerinin taleplerini karşılamak, kafa karıştırıcı tasarım unsurları olmadan müşterilerin istediklerini daha net ve hızlı verebilmesi için web tasarım hizmetlerine ihtiyacı vardır.

Firmamız profesyonel ekibi ile müşterileri için kurumsal Rize web tasarım ve web dünyası ile ilgili daha birçok alanda hizmet vermektedir. Dijital dünyada bulunan herkes dijital dünyanın istek ve ihtiyaçlarını bilemez. Etkili ve aktif olabilmek için profesyonel destek alınmalıdır.

WEB TASARIM HIZMETLERI NASIL İŞLER?


Rize Web tasarım hizmetlerimizin işleyişi şu şekildedir;

  • Firmamız müşterimizden gelen briefler doğrultusunda web tasarım hizmetlerini oluşturur.
  • Alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulan tasarımlar müşterinin onayına gönderilir.
  • Müşterinin değiştirilmesini veya revize edilmesini istediği kısımlar varsa değiştirilir. Son rötuşlar yapılır.
  • Eksik ve beğenilmeyen bir kısım kalmadığında iş kodlama ekibine teslim edilir.
  • Kodlama ekibi tasarımı Google dostu, seo uyumlu ve açılış süresinin hızını önemseyerek son trend kodlama alt yapısını yapar. Böylece tasarım yayına hazır hale getirilir.
  • Son aşamada demo bir link aracılığı ile müşteriye tasarımın işlevselliği gösterilir.
  • Müşteriden alınan onayla birlikte tasarım site alan adı üzerinden yayınlanır.

WEB TASARIMININ AMAÇLARI


Sanatsal parlak fikirlerin, teknik bilgilerle harmanlandığı web tasarım işi hedef kitleye en etkileyici görsel mesajları iletmek içindir. Markanın kalitesini en doğru şekilde göstermenin yoludur. Etkili ve kalıcı bir şekilde marka mesajlarını iletmenin yanında müşterileri memnuniyeti esas amaçtır.

Mükemmel bir şekilde tasarlanmış, kullanımı kolay web sitesi her seviyedeki müşteriye hitap etmelidir. Firmamız web tasarımında en son trendleri kullanmaktadır. Global çizgilerle tasarlanan web siteleri çok hızlı açılmaktadır. Yazılımda en güncel kod yapıları ve frameworkler kullanılarak eksiksiz ve etkileyici tasarımlar ortaya çıkarılır


rize web tasarım web tasarım logo tasarım rize logo tasarım web tasarımı rize internet sitesi grafik tasarım rize grafik tasarım seo arama motoru rize hosting host rize alan adı