Grafik Tasarım

LOGO TASARIMI

Logo tasarımı akılda kalıcı, çağrıştırıcı, sade ve şık bir dizaynla şirketin imajını yansıtacak şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan logonun, biçimi ve rengi itibariyle tüm mecralarda (matbaa-ofset baskı, promosyon-serigraf baskı vb.) sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi ön planda tutularak farklı alternatiflerde tasarlanan logo taslakları müşterimize sunulduktan sonra kabul edilen taslakta istenen değişiklikler tamamlanır ve logonuz, baskıya hazır formatlarda size teslim edilir.

Kurumsallaşmayı hedefleyen şirketlerin, kurum kimliğini özetleyecek profesyonel bir logoya sahip olmaları özellikle logonun şirket kültürüne, sektöre ve ürüne uygun renkte olması, biçimi, rengi, şekli itibariyle kurum kimliğinin, hedef kitlede doğru algılanmasına dikkat edilir.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarımı bir mesajı iletmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde organize edilmesidir. Baskı, ekran, hareketli film gibi birçok ortamda uygulanabilir. Temel ilkeleri hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm, ve birliktir.

Grafik Tasarımı Hizmetlerimiz aşağıdaki başlıklarda hizmetlerinize sunulmaktadır.

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı 
  • Logo Tasarımı 
  • Kartvizit Tasarımı
  • Poster ve Afiş Tasarımı
  • Insert Tasarımı
  • E-bülten ve Mailing Tasarımı
  • Dergi, Broşür ve Katalog Tasarımı
  • İlan Tasarımı


HEMEN İŞLETME WEB SİTENİZİ KURUN!

ŞİMDİ BAŞLA
Limon Bilişim Web & Logo Tasarım

Limon Bilişim, profesyonel internet sitesi, web tasarımı, e- ticaret uygulamalari, logo ve grafik tasarımları, alan adi ve hosting hizmetleri sunan bir kuruluştur. Limon Bilişim olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve calışma verimliliğinizi arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgu çözumler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dunyadaki degişimi takip eder, en yeni ve en guvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

SOSYAL MEDYA