GSM:+90 532 2054692 E-Posta : Destek@LimonBilisim.com
TASARIM HİZMETLERİMİZ

Logo ve Grafik tasarım Hizmetimiz

Kurumsal kimlik tasarımında amaç, şirketin kendini hedef kitleye en iyi ve doğru bir şekilde görsel olarak ifade edebilmesidir. Kurumun logosu, logoyu bütünleyici renk ve çizgiler, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, fatura gibi çalışmalarda en doğru şekilde kullanılmaktadır. Tüm kurumsal kimlik baskılarınızda aynı görsel bütünlük sağlanmakta ve şirketinize imaj katacak bir kurumsal kimlik hazırlanmaktadır.

Kurumsallaşmayı hedefleyen şirketlerin, kurum kimliğini özetleyecek profesyonel bir logoya sahip olmaları özellikle logonun şirket kültürüne, sektöre ve ürüne uygun renkte olması, biçimi, rengi, şekli itibariyle kurum kimliğinin, hedef kitlede doğru algılanmasına dikkat edilir.

Logo tasarımı akılda kalıcı, çağrıştırıcı, sade ve şık bir dizaynla şirketin imajını yansıtacak şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan logonun, biçimi ve rengi itibariyle tüm mecralarda (matbaa-ofset baskı, promosyon-serigraf baskı vb.) sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi ön planda tutularak farklı alternatiflerde tasarlanan logo taslakları müşterimize sunulduktan sonra kabul edilen taslakta istenen değişiklikler tamamlanır ve logonuz, baskıya hazır formatlarda size teslim edilir.

Logo Tasarımlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

web tasarımıGrafik Tasarımı bir mesajı iletmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde organize edilmesidir. Baskı, ekran, hareketli film gibi birçok ortamda uygulanabilir. Temel ilkeleri hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm, ve birliktir.

Grafik Tasarımı Hizmetlerimiz aşağıdaki başlıklarda hizmetlerinize sunulmaktadır.

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı 
  • Logo Tasarımı 
  • Kartvizit Tasarımı
  • Poster ve Afiş Tasarımı
  • Insert Tasarımı
  • E-bülten ve Mailing Tasarımı
  • Dergi, Broşür ve Katalog Tasarımı
  • İlan Tasarımı
Bizimle iletişime geçmek için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. İsterseniz bize mesaj göndererek sizinle irtibata geçmemizi isteyebilirisiniz.

 


Powered by WHMCompleteSolution

Domain Tescili
www.
Uzantı seçin.
.com
.net
.org
.biz
.us
MÜŞTERİ GİRİŞİ
e-Mail Adresiniz :
Şifreniz :
© 2016 Limon Bilişim İnternet Hizmetleri | Tüm hakları saklıdır.